Ingersoll Rand – profesjonalne narzędzia zawsze pod ręką

0
2802
Ingersoll Rand - profesjonalne narzędzia zawsze pod ręką

Pod marką Ingersoll Rand produkowane są narzędzia pneumatyczne, akumulatorowe i ręczne, kompresory i urządzenia do podnoszenia. Produkty cieszą się zainteresowaniem wśród liderów krajowego i zagranicznego przemysłu motoryzacyjnego, dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

W 1871 roku Amerykanin Simon Ingersoll opatentował pierwszą wiertarkę parową. W 1872 założył firmę, która stała się protoplastą dzisiejszego Ingersoll Rand. Firma się rozwijała, pojawiało się coraz więcej własnych opracowań, poszerzał się asortyment. Zdobyto bezcenne doświadczenie. Firma zaczęła uczestniczyć w skomplikowanych projektach – na przykład przy budowie Kanału Panamskiego i wyposażeniu pierwszego na świecie atomowego okrętu podwodnego.

Dziś firma ma ponad 60 fabryk. Produkty powstają w najnowocześniejszych zakładach na całym świecie. Corocznie uczestniczy w SEMA Show w Las Vegas (USA). Ingersoll Rand ma tam jedno z największych stoisk. Firma jako jedna z pierwszych zaoferowała klientom gwarancję na akumulatory do narzędzi bezprzewodowych. Okres ważności zależy od pojemności baterii i wynosi 1 lub 2 lata. W 2014 roku firma zobowiązała się do znacznej redukcji emisji gazów cieplarnianych do 2030 roku. To właśnie narzędzia Ingersoll Rand pomagają twórcom tego programu w przywracaniu i ulepszaniu rzadkich amerykańskich samochodów. Więcej możesz się dowiedzieć – https://narzedzia-esklep.pl/ingersoll-rand-m72.

Ingersoll Rand – kilka słów o marce

To marka nr 1 w Ameryce Północnej – kompresory i narzędzia. Marka nr 1 w USA, nr 2 na świecie, jeśli chodzi o komercyjne urządzenia HVAC ( ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja ).

Od 100 lat klienci polegają na firmie Ingersoll Rand pod względem wydajności i jakości. Zaawansowana inżynieria i produkcja to znaki charakterystyczne marki. Jeśli chodzi o narzędzia przemysłowe, narzędzia montażowe, narzędzia akumulatorowe i narzędzia do serwisowania pojazdów, to firma nie ma sobie równych.

Jakie narzędzia ma w swojej ofercie marka Ingersoll Rand?

Wśród narzędzi Ingersoll Rand można wyróżnić najmocniejszy na świecie 1-calowy akumulatorowy klucz udarowy. Całkowicie nowe akumulatorowe klucze udarowe Ingersoll Rand® 1″ z serii W9000 łączą moc ze swobodą mobilności bezprzewodowej. Pozwalają uzyskać moment obrotowy do łamania nakrętek o wartości 3000 Nm i moment dokręcania o wartości 2200 Nm. Możliwa jest nim całodzienna praca z możliwością wbicia 250 śrub na jednym ładowaniu.

Kolejnym narzędziem jest klucz akumulatorowy Ingersoll Rand. To nowoczesne urządzenie jest łatwe w obsłudze, ponieważ działa nawet bez prądu. W ten sposób z jego pomocą możliwa jest naprawa elementów w trudno dostępnych częściach budynków. Pneumatyczne klucze do nakrętek Ingersoll Rand są niezawodne i mogą przyspieszyć montaż i demontaż elementów. Narzędzie ma korpus wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Wewnątrz jest mocny i niezawodny silnik. Po naciśnięciu przycisku zasilania sprężone powietrze dostaje się do rury do turbiny i obraca ją. Wygenerowana moc przekazywana jest do zaworu sterującego i wkładu, do którego przymocowana jest dysza, która jest równa wielkości nakrętki. Obrabiany przedmiot poddawany jest skręcaniu pod ciśnieniem.

Z kolei narzędzia serii QE8 są ergonomiczne, lekkie, szybkie i przeznaczone do zastosowań w ciężkich warunkach. Seria narzędzi QE8 zapewnia najwyższą precyzję i trwałość, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom związanych ze wkręcaniem. Dostępne są konfiguracje proste i kątowe. Sterowanie czujnikiem momentu obrotowego w pętli zamkniętej zapewnia wyjątkową dokładność dokręcania z kontrolą momentu obrotowego i kąta. Seria QE8 oferuje szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania, takich jak TactAlert, podświetlenie LED i kontrolki, które umożliwiają wydajną pracę. Bezszczotkowy silnik prądu stałego, wyłączniki zbliżeniowe i wytrzymała przekładnia, sprawia, że to narzędzie jest niezawodne, a alarmy konserwacji zapobiegawczej zapewniają, że zawsze wiesz, kiedy wymaga naprawy. Możesz wybrać wyjściowy moment obrotowy, typ korpusu, metodę rozruchu i typ wrzeciona, aby dopasować narzędzie do wymagań dla każdego zastosowania.

Ingersoll Rand oferuje też szeroką gamę narzędzi i sprzętu dostosowanego do wymagań przemysłu wydobywczego. Od sprężarek powietrza po wciągniki i wciągarki.

Gdzie kupić narzędzia Ingersoll Rand?

Narzędzia sygnowane przez tę markę można kupić w sklepach internetowych i stacjonarnych prowadzonych pod egidą marki lub w autoryzowanych sklepach specjalistycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here