Dlaczego warto wybrać wycieraczki do samochodu Bosch AeroTwin?

0
1011
Dlaczego warto wybrać wycieraczki do samochodu Bosch AeroTwin?

Bosch jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych liderów w wielu branżach np. motoryzacja, sprzęt AGD. Firma powstałą w 1886 roku w Stuttgarcie. W roku 1897 firma wynalazła niskonapięciowy zapłon elektromagnetyczny wykorzystywany w pojazdach i pozwoliło upowszechnić się im pod postacią środka transportu. Obecnie firma działa w ponad 150 państwach, a w Polsce jest od 1992. Kieruje się ona mottem brzmiącym „Lepiej stracić pieniądze niż zaufanie” wygłoszoną przez założyciela. Jak już wiemy innowacja to słowo, które dobrze określa Bosch, dzięki ich produktom poprawie uległy bezpieczeństwo, komfort życia oraz pracy ludzi. Na przykład weźmy sobie wycieraczki samochodowe wprowadzone w roku 1926 i napędzane były silnikiem elektrycznym.

Profesjonalna konstrukcja wycieraczek do samochodu Bosch AeroTwin

Wycieraczki do samochodu Bosch AeroTwin są bezprzegubowe i posiadają aerodynamiczną konstrukcję. Evodium, czyli szyna znajdująca się we wnętrzu jest odpowiednio wygięta i odpowiada za sztywność oraz przyleganie jej do powierzchni szyby. W konstrukcji pióra wycieraczki użyto dwóch rodzajów gumy, miękka na górze (dzięki czemu ich praca jest wyciszona), oraz twarda (co zwiększa precyzję czyszczonej powierzchni), spojler, który wbudowany został na całą długość wycieraczki do samochodu Bosch AeroTwin, sprowadza pęd powietrze, dociskając je odpowiednio do powierzchni szyby w przypadku dużych prędkości. Wycieraczki te są również mocowane za pomocą na haczyk oraz inne typy mocowań zależnie od marki samochodu. Można je dostać od razu na pierwszy montaż, ale także każdy może samodzielnie je zamówić i zamontować. W ofercie dostępne są też tańsze odpowiedniki mające w nazwie dopisek NOE, a więc AeroTwin NOE pasują do samochodów posiadających mocowanie na haczyk, a AeroTwin Multi-Clip pasujące już do większości mocowań na rynku.

Czym różnią się wycieraczki Bosch Twin od wersji AeroTwin?

Wycieraczki do samochodu Bosch Twin to inny rodzaj od tych opisywanych przed chwilą. Różnią się m.in. zastosowaniem metalowego stelaża oraz podwójnym lakierowaniem. Konstrukcja piór wycieraczek jest zbudowana podobnie, na górze z gumy miękkiej a na dole z twardej, lecz w tym przypadku zastosowano specjalną powłokę mającą na celu zmniejszenie tarcia na szybie. Bosch wprowadził na rynek wycieraczki ze specjalnym adapterem Quick Clip mającym na celu ułatwienie procesu wymiany starych na nowe. Do kompletu firma Bosch dodała do oferty wycieraczki do tylnej szyby, dzięki którym widoczność oraz nasze bezpieczeństwo będzie na najwyższym poziomie. Tak samo, jak w przypadku przednich ich konstrukcja jest na najwyższym poziomie jakościowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here