R E K L A M A - zamów reklamę

Odtwarzacz Video – samochodowe centrum rozrywki

Pierwsza rzecz, na którą pragnę zwrócić uwagę nie jest powiązana bezpośrednio z systemami car audio lecz z praktyką. Długie podróże, są męczące dla dzieci. Zwłaszcza kiedy rodzice nie są w stanie zapewnić im odpowiedniego zajęcia. Odtwarzacze wideo, zwłaszcza te zamontowane w zagłówkach samochodu, załatwiają ten problem. W ten sposób można włączyć dzieciom bajkę, co skutecznie odwróci ich uwagę i zabije nudę przynajmniej na jakiś czas.

Można także podłączyć do nich konsolę. Dzięki temu dzieci będą mogły w całości oddać się praktycznej zabawie, co sprawi że nawet podróż nad morze z południa polski, upłynie im bardzo szybko. Przydatne prawda? Aczkolwiek nie to jest dla nas najważniejsze.

Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja osobiście uwielbiam oglądać teledyski. Nie chodzi mi oczywiście o robienie tego w czasie jazdy. Mogłoby to źle wpłynąć na wasze wyniki na drodze, że tak powiem. Aczkolwiek już podczas jakiegoś postoju, na przykład na papierosa, to całkiem niezły wybór. Poza tym pasażerowie też będą mieli zajęcie. Odtwarzacze tego typu pomagają także w nawigacji pomiędzy albumami i wybranymi piosenkami, sprawiając że przy pomocy zaledwie kilku ruchów, znajdziemy wybrany utwór bądź album

Obecnie, odtwarzacze wideo zwłaszcza te montowane w zagłówkach pojazdów nie są standardem. Z własnej obserwacji wiem, że wiele osób, wyjątkowo pozytywnie reaguje na taki dodatek, uznając go za wyznacznik wysokiego standardu. Oczywiście nie jest to regułą, ale fakt faktem, tego typu dodatki są miło widziane. Dlatego też, zastanówcie się nad tym czy zainwestowanie w nie, to nie jest przypadkiem bardzo dobry pomysł.