Stacje multimedialne – Car PC

Przed tobą długa droga? Nic nie umili Ci jazdy samochodem tak, jak dobry CAR PC! Radio z systemem android otworzy przed Tobą świat nieograniczonych możliwości, które możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Wgrywaj aplikacje, korzystaj z nawigacji, słuchaj muzyki, oglądaj filmy – wszystko z pozycji Twojego wygodnego samochodowego fotela! Radio android możesz w pełni zsynchronizować ze swoim telefonem, ponieważ radio posiada wbudowane wi-fi. Sprawdź sam i przekonaj się, że stacja multimedialna to urządzenie, którego potrzebowałeś już od dawna! W zależności od przestrzeni przeznaczonej na Twój nowy CAR PC w samochodzie, sprawdź, czy potrzebujesz radio 1 DIN czy może wystarczy miejsca na radio 2 DIN.

 

Jeśli jesteś gadżeciarzem ale lubisz dopasowywać otoczenie do swoich wymogów estetycznych, musisz wiedzieć, że CAR PC daje Ci możliwość ustawienia koloru podświetlenia klawiszy oraz tapety – tradycyjnej, animowanej oraz w 3D. Oczywiście to tylko jedno z nielicznych udogodnień.

Większość car pc ma dodatkowe atuty, którymi są kamera cofania i rejestrator toru jazdy nagrywający to, co dzieje się na drodze. A czy wiesz, że mając wbudowane dodatkowe wyświetlacze, każdy z nich może odtwarzać niezależny obraz? Taką możliwość daje sterowanie zewnętrznymi ekranami.

Planujesz kupić radio samochodowe? Jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz właśnie funkcjonalnego car pc!

%d bloggers like this: