R E K L A M A - zamów reklamę

Stacje multimedialne – Car PC

Przed tobą długa droga? Nic nie umili Ci jazdy samochodem tak, jak dobry CAR PC! Radio z systemem android otworzy przed Tobą świat nieograniczonych możliwości, które możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Wgrywaj aplikacje, korzystaj z nawigacji, słuchaj muzyki, oglądaj filmy – wszystko z pozycji Twojego wygodnego samochodowego fotela! Radio android możesz w pełni zsynchronizować ze swoim telefonem, ponieważ radio posiada wbudowane wi-fi. Sprawdź sam i przekonaj się, że stacja multimedialna to urządzenie, którego potrzebowałeś już od dawna! W zależności od przestrzeni przeznaczonej na Twój nowy CAR PC w samochodzie, sprawdź, czy potrzebujesz radio 1 DIN czy może wystarczy miejsca na radio 2 DIN.

 

Jeśli jesteś gadżeciarzem ale lubisz dopasowywać otoczenie do swoich wymogów estetycznych, musisz wiedzieć, że CAR PC daje Ci możliwość ustawienia koloru podświetlenia klawiszy oraz tapety – tradycyjnej, animowanej oraz w 3D. Oczywiście to tylko jedno z nielicznych udogodnień.

Większość car pc ma dodatkowe atuty, którymi są kamera cofania i rejestrator toru jazdy nagrywający to, co dzieje się na drodze. A czy wiesz, że mając wbudowane dodatkowe wyświetlacze, każdy z nich może odtwarzać niezależny obraz? Taką możliwość daje sterowanie zewnętrznymi ekranami.

Planujesz kupić radio samochodowe? Jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz właśnie funkcjonalnego car pc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *