R E K L A M A - zamów reklamę

Vw phaeton individual Bentley

Podsyłam zdjęcia i krótki opis mojego projektu Vw phaeton individual Bentley, który jest opisywany na prywatnej stronie na fejsie gdzie można sobie zerknąć Viwaldi Phaeton.

Auto to vw phaeton z grudnia 2004 roku. Jednostka to zwykła 3.0 diesel. Auto przeszło szereg modyfikacji od swojego brata bentleya. Trafiły zaciski przod tyl, otwieranie maski ,regulacja lusterek,regulacja kolumny kierownicy,przełączniki świateł  oraz wymienione pokrętło od komputera na kierownicy. Dalszej modyfikacje to zmieniony cały przod od modelu 2011 zostały zamontowane dolne listwy drzwiowe od tej tez wersji  oraz dodana kamera cofania i dociagi drzwi. We wnętrz zostały zmienione boczki na skórzane i wymieniona ich środkowa cześć na pikowana. Następne została zmieniona częściowo tapicerka foteli i kanapy na pikowana. Wszystkie decory zostały pomalowane w specjalistycznej firmie na czarna perłe.

Zostały również zrobione na zamówienie aluminiowe tłoczone pokrętła radia i navigacji . Dolne obudowy foteli zostały poflokowane a przyciski sterowania foteli zostały pochromowane. Został też zrobiony jeden w europie przerobiony zegarek z Bentleya do Phaetona . Później moja ambicja sprawiła ze zrobiłem tarcze pod oryginalne wymiary vw. Do całości trafiły również własnego pomysłu dywaniki. Cale auto stoi oryginalnych felgach AMG 20 cali. Również całe auto można za pomocą pilota oposcic dzięki systemowi air ride drop box – system przeznaczony do pneumatycznego zawieszenie by za pomocą pilota podczas postoju posadzić auto jeszcze niżej. Za pomocą drugiego przycisku na pilocie uruchamia się dodatkowy kompresor by szybciej podniosło się do góry . Plany na następne miesiące to końcówki od wersji w12, deska skórzana oraz podsufitka alcantara. Na koniec zostanie zrobiona komora silnika i całe auto pomalowane jak decory czarna perła
Opis nadesłany przez właściciela wozidła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *